Výlety a Exkurze v Hurghadě

Výlety a Exkurze v Hurghadě

Hurghada je krásné pobřežní město v Egyptě, které nabízí návštěvníkům širokou škálu aktivit a výletů. 

 Je to oblíbená turistická destinace známá svými krásnými plážemi, průzračnou vodou a vynikajícími možnostmi potápění a šnorchlování. Město má řadu hotelů, letovisek a restaurací a přitahuje návštěvníky z celého světa. Kromě vodních aktivit nabízí Hurghada také nákupy, noční život a kulturní atrakce, jako je Hurghada Grand Aquarium a Hurghada Museum

Zde jsou některé z nejoblíbenějších prohlídek města Hurghada a exkurzí:

  1. Prohlídka města Hurghada: Tato prohlídka vás zavede na prohlídku místních trhů, mešit a kostelů ve městě. Navštívíte také rybí trh, staré město El Dahar a přístav Hurghada.
  2. Prohlídka ostrova Giftun: Tato prohlídka vás zavede na projížďku lodí na ostrov Giftun, kde si můžete odpočinout na pláži, zaplavat si v křišťálově čisté vodě a užít si šnorchlování a prozkoumat podmořský mořský život.
  3. Prohlídka města Luxor: Luxor je historické město ležící několik hodin od Hurghady. Tato prohlídka vás zavede k prozkoumání starověkých chrámů v Karnaku a Luxoru, Údolí králů a Memnonových kolosů.
  4. Prohlídka Káhiry: Káhira je hlavním městem Egypta a je domovem slavných pyramid a Sfingy. Tato prohlídka vás zavede k návštěvě těchto ikonických památek a prozkoumání Egyptského muzea.
  5. Safari na čtyřkolce: Tato prohlídka vás vezme na dobrodružnou jízdu pouští na čtyřkolce. Prozkoumáte pouštní krajinu, uvidíte beduínské vesnice a vychutnáte si beduínskou večeři.